Dla rodziców: W zakładce "Nasza oferta" umieszczony został "Szkolny zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych obowiązujących w roku szkolnym 2022/2023"

Ciekawa lekcja -kaligrafia po japońsku

W ramach spotkań z ciekawymi ludźmi w klasach III b wych.  pani E. Magdziak i II b wych. pani Joanna Pełka odbyły się interesujące zajęcia pt.  „Zabawa z pędzelkiem i czarną farbą – kaligrafia japońska”.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem uczyły się posługiwać pędzlem przy pisaniu japońskich liczebników, słuchały interesujących wiadomości o japońskich szkołach i jej uczniach, wykonywały prace plastyczne.

Sensei  S. Magdziak prezentował ciekawe slajdy i uczył dzieci z wielkim sukcesem pisania słów po japońsku.

Wszystkie dzieci uczyły się z uśmiechem na ustach.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści