ZAPROSZENIE na Biesiadę z Kolędą

Dnia 23 stycznia (piątek) od godz. 17:30 w naszej szkole na sali gimnastycznej odbędzie się Szkolna Impreza Charytatywna – „BIESIADA  Z KOLĘDĄ”.

W programie: najpiękniejsze polskie kolędy, najlepsze ciasta, konkursy i loterie. Fundusze uzyskane ze sprzedaży biletów, ciast oraz loterii zostaną przekazane dla adoptowanej przez naszą szkołę Anitki z Zambii. W tym dniu chętne dzieci mogą podczas lekcji oraz samej biesiady być przebrane za postacie (lub zwierzęta) związane z Bożym Narodzeniem. W czasie lekcji zostanie przeprowadzony konkurs na najpiękniejsze przebranie biesiadne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania i prosimy o dar serca  dla naszej Anitki!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści