Czary Mary Okulary

To nazwa kolejnej Akcji Charytatywnej przeprowadzanej w naszej szkole we współpracy z poznańską Fundacją Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”. Dla mieszkańców krajów misyjnych zbieramy tym razem okulary. W Afryce koszt zakupu jednej pary okularów jest bardzo wysoki. Te przysłane z Polski mogłyby pomóc wielu ludziom.
Okulary mogą być zarówno nowe jak i używane (ale w dobrym stanie), ważne aby nie były cylindryczne, najlepiej by były to okulary do czytania.
Okulary zostaną zbadane (ustalenie mocy), opisane, zabezpieczone, spakowane do paczek, paczki zostaną obszyte płótnem przez wolontariuszy Fundacji i posłane na misje. Można przekazać także okulary przeciwsłoneczne. Akcja potrwa do 10 października. Okulary prosimy przynosić do nauczycieli religii.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści