Sztafetowe Biegi Przełajowe

Kolejny udany start żeńskiej reprezentacji naszej szkoły. Tym razem dziewczęta rywalizowały w sztafetowych biegach przełajowych (6x800m), które odbyły się 5 października na Górce Środulskiej. Po bardzo zaciętej walce uplasowały się na drugim miejscu tracąc do pierwszego zespołu (SP45) jedynie trzy sekundy. Wywalczona przez nie pozycja dała kwalifikację do zawodów rejonowych w Jaworznie. W tym samym dniu rywalizowali również chłopcy, którzy zajęli ósme miejsce.


Skład drużyny dziewcząt: Magdalena Kłys, Oliwia Kurylas, Klaudia Zygulska, Gabriela Wójcik, Blanka Bałtrukiewicz,  Nadia Sikora. Na rezerwie czekały i wspierały: Dominika Więckowska, Oliwia Świerczyna, Maria Stępińska.
Skład drużyny chłopców: Filip Adamczuk, Szymon Betka, Karol Broda,  Mateusz Czapla, Kamil Dudek, Natan Gryma, Mateusz Kubów.

Wszystkim startującym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści