Dominacja dziewcząt w piłce nożnej trwa

W czwartek 7 listopada 2019 rozegrany został turniej finałowy o Mistrzostwo Sosnowca w piłce nożnej dziewcząt w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W całej edycji tegorocznych rozgrywek dziewczęta nie przegrały ani jednego meczu. W 7 rozegranych meczach zdobyły 28 bramek a straciły tylko jedną. Tym samym udowodniły, że na chwilę obecną są w mieście nie do pokonania. Mamy nadzieję, że w zawodach rejonowych również pokażą klasę i zakończą je zwycięsko.


Skład naszej reprezentacji: Klaudia Zygulska, Wiktoria Piechowicz, Nadia Sikora, Blanka Bałtrukiewicz, Dominika Więckowska, Oliwia Kurylas, (dzisiaj nieobecna Gabriela Wójcik).

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści