Dzień Edukacji Narodowej

15 października w naszej szkole świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystej akademii pani dyrektor Małgorzata Urban odczytała uczniom historię ustanowienia święta, podkreśliła czym charakteryzuje się zawód nauczyciela oraz podziękowała wszystkim nauczycielom za trud włożony w edukację uczniów. ​

     

Uroczystość ciekawie oprawili uczniowie klasy 5 d i 6 b. Przedstawili zabawne skecze i historyjki z “życia” nauczyciela, czyli “poskromienie” niegrzecznych uczniów z anielską wręcz cierpliwością od czasów Adama i Ewy. Były też kwiaty, piosenki i piękne życzenia uczniów przy akompaniamencie skrzypcowym Emilii Komendarczyk. Szkolny chór zaśpiewał i zagrał piosenkę Marka Grechuty “Tyle było dni”.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści