Miejski Konkurs “Błogosławiony Jan Paweł II”

18 maja 2011r. odbył się w naszej szkole Miejski Konkurs poświęcony życiu i działalności błogosławionego Jana Pawła II.

W trzech kategoriach konkursowych: wiedza o Janie Pawle II, twórczość literacka – wiersz poświęcony Janowi Pawłowi II, oraz plastyczna wizja – Jan Paweł II w oczach najmłodszych dzieci z klas 0-III – wzięło udział ponad 80 uczniów z 15 szkół podstawowych Sosnowca.

Uczennica klasy I Karolina Pabiańczyk – zajęła I miejsce w kategorii plastycznej, zaś III miejsce w kategorii: wiedza o życiu, działalności i twórczości – zajęła uczennica klasy VI – Aleksandra Tuszyńska.

Zwycięzcom, a także wszystkim uczniom, zarówno naszej szkoły jak i innych szkół Sosnowca, którzy wzięli udział w konkursie – gratulujemy i życzymy, by błogosławiony Jan Paweł II inspirował ich na drogach życia.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści