Dzień Misia w przedszkolu

25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Świętowanie urodzin Misia w naszym przedszkolu to już tradycja. Ze względu na pandemię, nie mogliśmy niestety zaprosić naszych pluszowych przyjaciół do przedszkola. Urodziny Misia każda grupa świętowała we własnym gronie. Dzieci brały udział w licznych konkursach muzycznych, sprawnościowo- ruchowych czy plastycznych przygotowanych i prowadzonych przez nauczycielki w grupach. Podsumowaniem  uroczystości było wykonanie portretu wybranego Misia, a galerię prac można oglądać w naszej przedszkolnej szatni.

 

smart
smart

Na koniec każde dziecko otrzymało emblemat: „Przyjaciel Pluszowego Misia”.

 

W przedszkolu odbył się także rodzinny konkurs plastyczny „Mój przyjaciel Miś”. Wystawa prac znajduje się w przedszkolnym holu.

Nauczyciele PM51

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści