Wyniki VIII Konkursu Regionalnego

WYNIKI VIII REGIONALNEGO KONKURSU

POŚWIĘCONEGO POEZJI KS. JANA TWARDOWSKIEGO:

„Gdyby każdy miał to samo,

nikt nikomu nie byłby potrzebny”.

KATEGORIA  PLASTYCZNA

I miejsceJULIA GAWEŁ – Szkoła Podstawowa w nr 42 w Sosnowcu, kl. III.

II miejsceFILIP SMOCZYŃSKI  – ilustracja do wiersza  p. t.„ Klasówka z religii”, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Sarnowie, nauczyciel przygotowujący – p. Magdalena Trzcionka

II miejsceSEBASTIAN DĄBROWSKI  – ilustracja do wiersza  p. t.„Mrówko, ważko, biedronko”, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orła Białego  w ZSO w Jaworznie,  nauczyciel przygotowujący – p. Barbara Machowicz

II miejsceZUZANNA MAJCHER  – ilustracja do wiersza p. t.„Anioł grający na skrzypkach”, Szkoła Podstawowa nr 16 w Sosnowcu, kl. III, nauczyciel przygotowujący – ks. Maciej Rutkowicz SCJ

III miejsceNIKODEM KNAPIK – ilustracja do wiersza p.t. „Kubek”, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Sarnowie, nauczyciel przygotowujący – p. Magdalena Trzcionka

III miejsceGLORIA RUSEK – ilustracja do wiersza p.t. „W niebie”, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wolbromiu, nauczyciel przygotowujący – s. Anawim Emilia Strzelczyk

III miejsceANNA LIS – ilustracja do wiersza p.t.”Jeśli miłość”, Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu, kl. II.

 

Wyróżnienia:

PATRYCJA DYLEWSKA  – ilustracja do wiersza p. t.„Nie tylko o czaplach”, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30 w Sosnowcu , nauczyciel przygotowujący – p. Izabela Godzisz

KORNELIA WĄTOR – – ilustracja do wiersza p. t.„Czekanie”, Szkoła Podstawowa nr 16 w Sosnowcu, nauczyciel przygotowujący – ks. Maciej Rutkowicz SCJ

WOJCIECH PŁONKA – ”, Szkoła Podstawowa nr 16 w Sosnowcu,  nauczyciel przygotowujący – ks. Maciej Rutkowicz SCJ

OLIWIA KOSECKA – Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu, kl. II

NADIA KOMOROWSKA – Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu, kl. I

ŁUCJA WIECZOREK – Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu, kl. III

JAKUB SZYNDLER – Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu, kl. I

I miejsce
II miejsca
III miejsca
wyróżnienia

KATEGORIA RECYTATORSKA

I miejsceNATALIA NOWAKOWSKA – wiersz p. t.”Spieszmy się”, Szkoła Podstawowa w Niegowonicach, kl. VII,  nauczyciel przygotowujący – p. Izabela Świtalska

II miejsceANTONINA MITTMANN – wiersz p. t.„Sprawiedliwość.”, Zespół Szkolno – Przedszkolny  w Osieku, kl. VII, nauczyciele przygotowujący – p. Sylwia Gajos i p. Dorota Nowak

III miejsceJULIA BIJAK  – wiersz p. t.„Sprawiedliwość”, Szkoła Podstawowa nr 2  w Czeladzi, kl. V, nauczyciel przygotowujący – p. Kinga Kłósek

 

Posłuchaj nagrodzonych recytacji

 

GRATULUJEMY, DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE UCZNIOM NAUCZYCIELOM !

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU ZA ROK !

 

WAŻNA INFORMCJA

Dyplomy i nagrody dla Laureatów oraz podziękowania dla Nauczycieli ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną , będą od środy 01.12.2021r. przez tydzień do odebrania w Wydziale Katechetycznym Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu, ul. Gospodarcza 14 a, ( tel. 519-512-816).

Wydział Katechetyczny jest czynny (z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych):

od wtorku do soboty w godz.  9.00-13.00.

 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści