Dzień Otwarty Szkoły za nami

1 grudnia nasza szkoła rozpoczęła hucznie, zapraszając przedszkolaków i ich rodziców na Dzień Otwarty Szkoły. Podczas spotkania dzieci z przedszkola miały okazję obejrzeć zajęcia prowadzone przez wychowawców “zerówek”, a także w nich aktywnie uczestniczyć (we wspólnych zabawach, tworzeniu “kosmicznego jabłka” itd.). Z wypiekami na twarzy pracowały w sali plastycznej i językowej. Wylewały siódme poty w sali rekreacyjnej (tory przeszkód), miały okazję poznać także swoich starszych kolegów z I i II klasy, przyjrzeć się ich zajęciom.

Po lekcjach otwartych wszyscy udali się na salę gimnastyczną, gdzie zostali uroczyście powitani przez Panią Dyrektor Lucynę Rusek. Następnie wspólnie bawili się przy dźwiękach muzyki, tańczyli oraz brali udział w loterii z nagrodami. Ze względu na klimat andrzejkowy przygotowane zostały wróżby, dzięki którym dzieci miały szansę poznać swoją przyszłość, jakich przyjaciół spotkają na swojej drodze itd. Loteria również miała niezwykły przebieg – nikt nie wyszedł z pustymi rękoma!

W Dniu Otwartym Szkoły uczestniczyło ponad 50 dzieci. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie. Zapraszamy Was i Waszych przyjaciół na kolejne spotkanie – już w przyszłym roku. Zabawa będzie iście… karnawałowa!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści