Sprzątanie Świata

W najbliższy weekend 16 – 18 września odbywać się będzie coroczna akcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA” pod hasłem „WSZYSTKIE ŚMIECI SĄ NASZE” Jest to już 29 edycja tej ważnej dla naszej planety akcji.
 
Rozejrzyjcie się wokół siebie, spójrzcie też dalej… Na pewno każdy z Was zauważy coś co zaśmieca nasze otoczenie, naszą okolicę, naszą planetę… Poproście najbliższych o pomoc, wyjdźcie w teren i zróbcie coś dobrego dla Ziemi. Zacznijcie od siebie, np. wrzucając papierek do kosza a nie obok niego… Jeśli uda się zrobić zdjęcie, nakręcić krótki film lub narysować jak „sprzątacie świat” przynieście je do p. Misztal lub do swojego wychowawcy. A może ktoś z Was ułoży wiersz lub słowa piosenki… Wszelkie pomysły na posprzątanie Ziemi mile widziane 🙂
 

Pamiętajcie o zachowaniu zasad bezpieczeństwa!!!!

Na efekty Waszych działań czekamy do piątku 23 września.

Najbardziej aktywni uczniowie zostaną nagrodzeni a efekty ich pracy udostępnione szerszej publiczności 🙂

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści