Dzień Pluszowego Misia – szkolne zabawy

Wczoraj (tj. 25 listopada) dzieciaki z oddziałów przedszkolnych świętowały Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie 6-latki wczesnym rankiem przyprowadziły do szkoły swoich pluszowych ulubieńców, choć, jak wiadomo, misie lubią pospać… Ale o spaniu nie było mowy! Smerfy i Gumisie pokonywały wraz z pluszakami “Czekoladową Rzekę” skacząc po “Biszkoptowych Wyspach”. Tańce – hulańce tak rozbawiły ekipę przedszkolaków, że ich wesoły śmiech słychać było w całej szkole. Dzieciaki świetnie sobie poradziły w konkurencjach sprawnościowych, przekazując sobie pluszową maskotkę szyjami… i kolanami.

Po wesołej zabawie dzieci z zapałem zasiadły przy stołach i malowały misiowe prace. Przysłowiową “wisienką na torcie” było rozstrzygnięcie konkursu “Jadą, jadą misie”. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z werdyktu jury i z radością przyjęli upominki. Oczywiście dzieciakom cały czas dopingowały MISIE.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści