Dzień Postaci z Bajek w „Misiach”

Z okazji Dnia Postaci z Bajek do grupy „Misie” zawitali goście. Odwiedziły nas uczennice z Kółka Bibliotecznego ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Sosnowcu pod postaciami: Maszy i Niedźwiedzia, Czerwonego Kapturka, Prosiaczka, Kota w butach i Smerfetki.

Dzieci obejrzały teatrzyk „Kot w butach”, brały udział w konkursach i quizach. Wesoło spędzały czas podczas zabaw taneczno- ruchowych z wykorzystaniem baniek mydlanych i balonów.

Na zakończenie dzieci otrzymały kolorowanki,  balony w wybranej postaci, przypinkę i słodkie co nieco.

Serdecznie dziękujemy opiekunowi Koła Bibliotecznego – pani Beacie Chojnackiej za opracowanie scenariusza i przygotowanie spotkania.

Wszystkie „Misie” wraz z opiekunami serdecznie dziękują za uśmiech i miło spędzony czas uczennicom SP 9: Mai Kaczmarczyk, Julii Kazanowskiej, Lenie Lenarcik, Oliwii Nowak, Sandrze Litwin i Lenie Kwaśna.