Zawody lekkoatletyczne dziewcząt o Puchar MSZS

Bardzo dobrze rozpoczął się nowy rok sportowy dla dziewcząt z naszej szkoły. W zawodach inaugurujących Igrzyska Dzieci, które odbyły się 19 września 2018 dziewczęta zajęły drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej a indywidualnie pierwsze miejsce w biegu na 600 metrów zajęła Nadia Sikora.

Skład drużyny: Nadia Sikora, Gabriela Wójcik, Klaudia Zygulska, Blanka Bałtrukiewicz, Sandra Kowalska, Maria Sadowska, Dominika Więckowska, Oliwia Świerczyna, Maja Nowakowska, Jagoda Stachurka, Maja Tomasionek, Barbara Piątek, Anna Rechnio, Oliwia Nowak.

Po zmaganiach dziewcząt młodszych rozpoczęła się rywalizacja  klas starszych w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta zajęły w nich siódme miejsce drużynowo a indywidualnie najlepszy wynik uzyskała Natalia Lipińska, która wygrała bieg na dystansie 600m. Bardzo dobre czwarte miejsce zajęła również Natalia Borowiecka w pchnięciu kulą, której do medalu zabrakło kilku centymetrów.

Skład drużyny dziewcząt starszych: Natalia Lipińska, Natalia Borowiecka, Karolina Bętkowska, Natalia Piasecka, Nikola Jawor, Wiktoria Skwarek, Wiktoria Nadolna, Magdalena Małkowska, Dominika Zwolak, Amelia Debudaj, Monika Rak, Natalia Zajfert.

 

Dziewczętom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści