Dzień Rodziny w “Zającach”

24.05.2023r. w grupie VIII odbyło się spotkanie z okazji Dnia Rodziny. Zające przygotowały wspaniałe przedstawienie dla swoich najbliższych. Dzieci wyrecytowały wiersze dla rodziców, zaśpiewały piosenki tematyczne, wykonały rewelacyjną inscenizację wierszy Jana Brzechwy pt.: Leń Samochwała. Jednak największe poruszenie wśród widzów wywołał układ taneczny do piosenki You`re the one That I Want z filmu Grease. Dzieci w pięknych przebraniach – dziewczęta w cytrynowych kokardach wpiętych we włosy oraz cudownych spódniczkach a chłopcy w okularach przeciwsłonecznych i koszulach w kratę – jednym słowem zrobili SHOW!
 
Po prezentacji swoich umiejętności, dzieci złożyły życzenia i rozdały samodzielnie wykonane upominki dla rodziców. Następnie wszyscy mogli udać się na przygotowany przez rodziców poczęstunek i spędzić miłe chwile razem. Powtórnie my – nauczycielki z grupy VIII -bardzo dziękujemy za współorganizację eventu. Było wspaniale!
 


 
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści