Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu dzisiejszym przy sprzyjających warunkach atmosferycznych rozegrane zostały zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Chłopcy w swojej kategorii nie dali szans swoim przeciwnikom i bezkonkurencyjnie wygrali zawody. Dziewczęta pomimo to że nie były faworytkami również stawiły czoło rywalkom i po ambitnej walce zajęły trzecie miejsce w Sosnowcu. Zarówno chłopcy jak i dziewczyny wywalczyli sobie prawo startu w zawodach rejonowych, które odbędą się 20 października 2017 r. w Jaworznie
 

Chłopcy wystąpili w składzie:
Bieszczad Jakub, Dądela Kacper, Olszewski Mikołaj, Petlak Dawid, Żaczek Jakub, Tutaj Kamil, Feliks Mateusz, Adamczyk Dawid, Murias Kamil 

Dzewczęta w składzie: Zygulska Klaudia, Kurylas Oliwia, Więckowska Dominika, Sikora Nadia, Bałtrukiewicz Blanka, Wójcik Gabriela, Sobieraj Barbara

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści