Dla rodziców: W zakładce "Nasza oferta" umieszczony został "Szkolny zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych obowiązujących w roku szkolnym 2022/2023"

Finalizacja projektu przyrodniczego “Obserwacja bocianów” w kl. IIb

21 czerwca nastąpiły ostatnie chwile z… bocianami.

Klasa II b zakończyła szkolny etap projektu przyrodniczego “Obserwacja bocianów”. Od kilku miesięcy oglądaliśmy codziennie na żywo bocianie gniazdo – od chwil przylotu ptaków, poprzez wysiadywanie jaj, a skończywszy na podziwianiu szybkiego dojrzewania “boćków”. Analizowaliśmy także ich zachowania (w tym trudne chwile związane z pozbyciem się przez rodziców czwartego bocianka).

Zachęcamy serdecznie do oglądania kamery na żywo na łamach serwisu Youtube: [KLIKNIJ] To świetna lekcja przyrody!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści