Gala Mistrzów 2023

15 czerwca w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Sosnowcu odbyła się uroczystość, na której wręczono puchary, nagrody i dyplomy dla najlepszych uczniów, artystów i sportowców z sosnowieckich szkół. Na GALĘ zaproszono uczniów z ich nauczycielami, trenerami i dyrektorami szkół. Przybyło ponad 300 osób. Nagrody wręczał I ZASTĘPCA PREZYDENTA SOSNOWCA ZBIGNIEW BYSZEWSKI wraz z przedstawicielami Urzędu Miasta.
 
Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie: TYMON GODEK z klasy 1a, AMELIA KUCAB z klasy 6b, JULIA KRÓL z klasy 8e, FILIP BREUR z klasy 8d, PIOTR WINKLER z klasy 8c i KIR BEREZHNYI z klasy 8B. Sukcesy uczniów to także udział ich nauczycieli: ALEKSAMDRY BONEK, JOLANTY CZAPLI, MAGDALENY ŻAK i MARZENY SZYDŁO.
Puchary w rywalizacji sportowej odebrała Pani Dyrektor AGNIESZKA CZERNEK. Medal za szczególne zasługi w rozwoju sosnowieckiego sportu odebrał pan GRZEGORZ MENTEL
 

👏👏👏GRATULUJEMY WSZYSTKIM NAGRODZONYM👏👏👏

 
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści