Halloween w oddziałach przedszkolnych

Dnia 30.10.2014 r. Grupy przedszkolne “Smerfy” i “Gumisie” świętowały Halloween.

Dzieciaki swoją radością chciały się podzielić ze wszystkimi wokoło – dlatego też odwiedziły Przedszkole nr 51 i do wspólnej zabawy zaprosiły 5-latki z grup “Pszczółki” oraz “Biedronki”. Radości nie było końca: był rytualny taniec z miotłą, pociąg, który jechał aż na Łysą Górę i znane wszystkim “Kaczuchy”.

Na pożegnanie z kolegami z przedszkola, 6-latki zostawiły w prezencie słodkie ciasteczka i dyniowe kolorowanki.

Wizyta w przedszkolu była dopiero początkiem szampańskiej zabawy Halloweenowej. Na Smerfy i Gumisie czekały w szkole kolejne niespodzianki. Dzieci musiały stawić czoło typowym amerykańskim konkurencjom: jedzeniu chrupek oraz jabłek wiszących na nitce – a to wszystko bez użycia rąk!

Maluchy pokonywały “Rzekę czarów” i robiły żywą mumię przy użyciu papieru toaletowego. Cała impreza miała także słodki wymiar – w salach czekał na wszystkich poczęstunek. Były żarty, kawały, mnóstwo śmiechu i… oczywiście pamiątkowe zdjęcia. Przy tej okazji bardzo dziękujemy Pani Marcie Trajer, że zawsze jest z nami i chętnie fotografuje najważniejsze chwile naszego szkolnego życia.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści