I Charytatywny Bieg dla Marcina i Kuby

Za nami pierwsza edycja Charytatywnego Biegu dla Marcina Morawca i Kuby Twaroga. Były duże obawy, czy aura będzie sprzyjać akcji lokalnej społeczności, ale i tym razem chmury były dla nas łaskawe.

GALERIA ZDJĘĆ

 

(rozgrzewka przed biegiem)

Punktem kulminacyjnym był oczywiście bieg i marsz uczestników I Charytatywnego Biegu. To jednak nie było wszystko – dla publiczności stworzona została scena, gdzie niejednokrotnie rodziły się (i potwierdzały) wielkie talenty artystyczne. Można było się posilić przy grillu, odwiedzić stoiska, podziwiać motocykle Dawców Uśmiechu.

Wyśmienitą kondycją popisali się szczególnie biegacze, ale i uczestnicy marszu nie pozostawali w tyle – wszystkim finalistom zostały wręczone pamiątkowe medale. Jest wielka moc wśród lokalnej społeczności, choć i uczestnikami akcji były osoby spoza Sosnowca. Wielkie ukłony i brawa należą się wszystkim. Impreza została zorganizowana przez SP42, Fundację Nieinni oraz MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec. Nad całością czuwała głowa, serce oraz płuca wielu sosnowieckich akcji – p. Katarzyna Szymiec, wychowawczyni kl. Ic.

Dziękujemy!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści