I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

Ogłaszamy IV edycję Akcji:
I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Już po raz czwarty chcielibyśmy przeprowadzić w naszej szkole akcję charytatywną, dzięki której uczniowie zostaną obdarowani świątecznymi upominkami. Może uda nam się sprawić radość tym najmniejszym, których los czasami mocno doświadcza. Postarajmy się wspólnie zatroszczyć o to, by w domu każdego ucznia naszej szkoły mógł pojawić się upominek pod choinką. Razem możemy wiele!

W dniach od 26 listopada do 12 grudnia zostaw u swojego wychowawcy lub u pani Agnieszki Czernek mały upominek , który przekażemy potrzebującym dzieciom. Prosimy o:

  • artykuły żywnościowe,
  • słodycze,
  • zabawki,
  • artykuły szkolne.

Za każdy, nawet najmniejszy dar serca, bardzo dziękujemy.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści