II edycja letniego festynu rodzinnego w SP42

Po raz kolejny w Szkole Podstawowej Nr 42 w Sosnowcu zorganizowany został letni festyn rodzinny pod kierownictwem p. Agnieszki Kucharskiej (przewodniczącej Rady Rodziców) i p. Małgorzaty Urban (Dyrektor Szkoły). 13 czerwca br. lokalni mieszkańcy (choć nie tylko) mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniu wieńczącym rok szkolny 2014/2015. Czekało na nich wiele atrakcji:

 

 • występy artystyczne na scenie głównej;
 • zajęcia taneczne i fitness;
 • stoiska z wyrobami ręcznie robionymi, biżuterią, książkami itp.;
 • występy muzyczne (Vexel i Victoria Kubicka, Andrea Bozić);
 • kąciki gastronomiczne (grill, hot-dogi, fasolka po bretońsku, ciasta, świeże soki itp.);
 • dmuchana zjeżdżalnia;
 • trampolina;
 • przejażdżka samochodami terenowymi;
 • stoisko fryzjerskie;
 • gry i zabawy (piłkarzyki, piłka nożna, stoisko bokserskie);
 • loteria szkolna;
 • prezentacja wozu strażackiego i TIR-a.

Pogoda w tym roku dopisała z naddatkiem, toteż jedną z największych atrakcji była… woda:

Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców, Dyrekcji Szkoły, rodzicom, nauczycielom, uczniom oraz absolwentom szkoły, którzy przyczynili się do osiągnięcia wspólnego sukcesu. Do zobaczenia na kolejnej edycji festynu rodzinnego.

ZOBACZ CAŁĄ GALERIĘ ZDJĘĆ

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści