Informacja dla rodziców i uczniów klas I – III

Decyzją Ministra Edukacji i Nauki klasy 1-3 szkół podstawowych od 18 stycznia br. będą realizowały obowiązek szkolny w formie stacjonarnej. Starając się o zachowanie jak najwyższych standardów bezpieczeństwa, oprócz stosowania się do PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 W SOSNOWCU W OKRESIE PANDEMII COVID-19 proponujemy, aby każda klasa miała przyporządkowaną swoją salę lekcyjną. Staraliśmy się, aby ewentualna konieczność wejścia ucznia do dotychczasowej sali wiązała się z jak najkrótszym przemieszczaniem po szkole.
Przydział sal lekcyjnych dla klas 1-3:
1A – 18 (pierwsza zmiana)
1B – 13 (druga zmiana)
1C – 21 (druga zmiana)
2A – 19 (pierwsza zmiana)
2B – 15 (druga zmiana)
2C – 12 (pierwsza zmiana)
2D – 20 (druga zmiana)
3A – 14 (druga zmiana)
3B – 16 (pierwsza zmiana)
3C – 7 (pierwsza zmiana)

Jednocześnie uczulam Państwa na fakt przestrzegania najwyższych rygorów bezpieczeństwa, w tym podprowadzania dzieci tylko do drzwi wejściowych szkoły. Panie z obsługi będą pomagać dzieciom w szatni. Każda klasa będzie miała przyporządkowany własny boks w szatni. Odbieranie dzieci może być realizowane w przedsionku szkoły jednocześnie przez 4 rodziców.

Godziny zajęć klas są zgodne z obowiązującym planem zajęć. Nowy plan będzie obowiązywał od 25 stycznia 2021 r. Plan będzie podany w najbliższym tygodniu przez wychowawców oraz umieszczony w dzienniku elektronicznym.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści