Zapraszamy do akcji “Pomagamy” !!!

7 grudnia 12-letni Kubuś uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Obrażenia, których doznał to złamana noga w udzie w paru miejscach, zmiażdżony staw skokowy, połamana miednica, połamane kości twarzoczaszki: szczęka, kości jarzmowe, kości oczodołów, nos. Pęknięte płuco, śledziona, wątroba, nerki. Przeszedł już pierwsze operacje, ale przed nim jeszcze kilka. Już wiadomo, że będzie potrzebna kosztowna rehabilitacja. Rodzice Kuby wspierali wszystkie nasze akcje (maratony, biegi), dlatego pomożemy Anetce i Krzysiowi jak tylko możemy. Na pierwszy ogień ogłaszamy zbiórkę maskotek (proszę o przebrane maskotki – muszą być w bardzo dobrym stanie i oczywiście czyste). Damy im drugie życie i zaraz po powrocie do szkoły zrobimy akcję „Daj piątaka za pluszaka”. Bardzo proszę o pomoc i wsparcie. Pluszaki będzie można zostawiać u pani woźnej lub bezpośrednio u mnie (Katarzyna Szymiec sala nr. 18).

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści