Jeden z dziesięciu – konkurs

17 maja 2016r odbyły się eliminacje do szkolnego konkursu matematycznego „Jeden z dziesięciu” w kategorii klas V. W eliminacjach tych wzięło udział 17 uczniów, z czego dziesięciu z nich bez podziału na klasy zakwalifikowało się do finałowego etapu. Szczęśliwa dziesiątka to: Weronika Łach, Jagoda Dziubek, Natalia Lipińska, Alicja Chmara, Wiktoria Skwarek, Łukasz Betka, Wiktor Słyk, Aleksandra Breur, Mateusz Góra i Natalia Piasecka . W finale konkursu, który odbył się 24 maja 2016r  I miejsce zajęła Alicja Chmara, II miejsce wywalczyła Jagoda Dziubek, a III miejsce – Wiktor Słyk. Pozostałym uczniom również gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.
17 maja 2016r odbyły się eliminacje do szkolnego konkursu matematycznego „Jeden z dziesięciu” w kategorii klas V. W eliminacjach tych wzięło udział 17 uczniów, z czego dziesięciu z nich bez podziału na klasy zakwalifikowało się do finałowego etapu. Szczęśliwa dziesiątka to: Weronika Łach, Jagoda Dziubek, Natalia Lipińska, Alicja Chmara, Wiktoria Skwarek, Łukasz Betka, Wiktor Słyk, Aleksandra Breur, Mateusz Góra i Natalia Piasecka . W finale konkursu, który odbył się 24 maja 2016r  I miejsce zajęła Alicja Chmara, II miejsce wywalczyła Jagoda Dziubek, a III miejsce – Wiktor Słyk. Pozostałym uczniom również gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści