Lajkonik Cup 2018 – Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej

Kolejny Sukces Klasy Sportowej na XXXVIII Międzynarodowym Turnieju Lajkonik Cup 2018

Chłopcy z klasy sportowej wzięli udział w kolejnym turnieju i ponownie osiągnęli świetny wynik. Turniej w Krakowie jest Największym dla dzieci i młodzieży w Polsce na, który zakwalifikowanie się jest trudnością , a co dopiero zdobycie na nim medalu. W tym roku brało udział 93 kluby łącznie 1500 uczestników. Nasi chłopcy w gr 2 spotkali się z drużynami Padwy Zamość 15:8(9:2), Sallaspils Łotwa 19:12(14:6), Akademia Płock 17:10(12:7), Kusy Kraków 15:9(7:3). Po zajęciu 1 miejsca w grupie i awansie do półfinału zawodnicy Zagłębia wygrali w nim 11:7(7:5) z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. W wielkim Finale zmierzyli się z MMTS Kwidzyn ulegając minimalnie 14:17(7:10). Sukces ten jest rezultatem ciężkie pracy i wielu godzin treningów. W dniu wyjazdu na Turniej Nasi chłopcy rozegrali również mecz Ligowy o Mistrzostwo Śląska w kat. chłopcy, który zakończyli wysoką wygraną 26:11(14:6) i zapewnili sobie z kompletem zwycięstw Mistrzostwo Śląska. Gratulujemy!!!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści