Konkurs na “Jadalnego stworka”

Klasa IId postanowiła wziąć udział w konkursie na “Jadalnego stworka”, który polegał na stworzeniu niebanalnej kompozycji przeznaczonej do zjedzenia. Dopuszczalna była forma przestrzenna, ale także płaska. Jedynym ważnym kryterium było użycie wyłącznie zdrowych produktów spożywczych ze szczególnym uwzględnieniem warzyw. Uczniowie podeszli do sprawy niezwykle poważnie, pamiętając nie tylko o przyniesieniu artykułów spożywczych, ale również niezbędnych atrybutów kuchennych – desek, nożyków, chusteczek, ścierek itp.

Warsztaty śniadaniowe  (połączone z konkursem na najpiękniejszego warzywnego stworka) po raz kolejny stały na wysokim poziomie, nie dziwi więc, że prace konkursowe szybko zniknęły w uczniowskich brzuszkach.

Wyniki konkursu na “Jadalnego stworka”:

  • I miejsce: Paulina Bartela
  • II miejsce: Maria Stępińska
  • III miejsce: Magdalena Kłys

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści