Konkurs Piosenki Religijnej

W piątek 16 marca nasi uczniowie wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej w SP Nr 40 w Sosnowcu. Najmłodszy uczestnik muzycznej grupy Mateusz Tomczak z klasy 1a zdobył Wyróżnienie śpiewając piosenkę „Święty, uśmiechnięty” w kategorii Solista klasy 1-3. Emilka Komendarczyk zajęła 2 miejsce w kategorii Solista klasy 4-7. Emilka Komendarczyk i Emilka Falkiewicz w kategorii Duety klas 4-7 zdobyły także 2 miejsce. W kategorii zespoły dziewczynki: Emilka Komendarczyk, Emilka Falkiewicz, Emilka Wójcik, Inga Dudek, Kornelka Bubel i Natalka Zajfert zdobyły 3 miejsce. Warto podkreślić, że we wszystkich utworach partie solowe na skrzypcach wykonywała Emilia Komendarczyk. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i wysokim poziomem uczestników. Uczniów przygotowała Pani Marzena Szydło

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści