Konkurs plastyczny pt. ,,Czapka Mikołaja”

Dnia 29.11.2023 r.– został rozstrzygnięty rodzinny konkurs  plastyczny
pt. ,,Czapka Mikołaja”

W listopadzie  odbył się rodzinny  konkurs plastyczny, którego przedmiotem było wykonanie czapki dla  Mikołaja. Otrzymaliśmy od Was prace, które wyróżniały się pomysłowością i bogactwem użytych materiałów. Po długich obradach wyłoniliśmy laureatów konkursu. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz gratulujemy laureatom. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom za udział w konkursie, a laureaci dyplomy i nagrody.
 
Ostatecznie jury wyłoniło zwycięzców:

I MIEJSCE:

Zofia i Barbara Godek- gr Wiewiórki

II MIEJSCE:

Zosia Bedla- gr. Misie

III MIEJSCE:

Jakub Błaszczyk- gr. Wiewiórki

WYRÓŻNIENIE:

Daniel Jędryszczyk-gr. Zające

Liwia Lisikiewicz- gr. Pszczółki

Nelly Sułek-gr.Biedronki
 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE

 
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści