Lekkoatletyka – Festiwal Sztafet

Kolejne fantastyczne sukcesy sportowe Naszych uczniów ‼️ Tym razem nasi uczniowie wzięli udział w zawodach sztafet 4×100 metrów oraz szwedzkiej – 100,200,300,400 metrów. ? II miejsce zdobyły dziewczęta w kategorii Igrzysk Młodzieży, ? II miejsce zdobyli również chłopcy w kategorii Igrzysk Dzieci oraz V miejsce zdobyli chłopcy w kategorii Igrzys Młodzieży.

 
 Reprezentanci ” Armaty “:

 
Dziewczęta – Lena Gmiter, Aleksandra Cikalska, Natalia Maciejewska, Martyna Łakomska, Julia Ziółkowska, Martyna Korczak, Julia Żylińska, Zofia Leks, Klaudia Jasińska.
Chłopcy – Grzegorz Kośnień, Natan Zadęcki, Natan Podsiadło, Oliwier Sych, Mateusz Nowakowski, Kamil Dudek, Alan Żuławiński , Alan Piętak, Filip Breur, Mikołaj Mierzwa, Oliwier Cybulko, Bartłomiej Kuciński, Paweł Gruszczyński, Adam Zynek Miłosz Ziółkowska, Dawid Babiracki, Oliwier Cieśla, Hubert Skwarek.
Opiekunowie – Magdalena Zabielny , Grzegorz Mentel.
Gratulujemy
    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści