List Ministra Edukacji i Nauki

Ikona ładowania Ładowanie...
Logo EAD Za długo?

Załaduj ponownie Załaduj ponownie dokument
| Otwórz Otwórz w nowej karcie

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Szanowni Nauczyciele i Drodzy Uczniowie, przed nami rok szkolny 2022/2023 czas wielu nowych możliwości, odkrywania talentów, pogłębiania pasji i spełniania życiowych ambicji. Cieszę się, że już w tej chwili widoczne są efekty naszych kluczowych projektów i przedsięwzięć rozpoczętych jeszcze w ubiegłym roku szkolnym. Przed nami kolejne wyzwania, których celem jest stwarzanie młodym ludziom jak najlepszych szans do rozwoju. Zależy nam na tym, by każde z naszych działań było odpowiedzią na aktualne potrzeby dzieci i młodzieży, a także na wyzwania współczesności.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści