Mała rzecz – wielka miłość

Szkolne Koło Wolontariatu  zaprasza do świątecznej akcji „Mała rzecz – wielka miłość”.

Pamiętając o tym, że małe rzeczy tworzone z wielką miłością mogą rozpromienić, rozświetlić trudy codziennego życia, prosimy, aby do 18 grudnia przynieść do szkoły własnoręcznie zrobione bożonarodzeniowe upominki. Mogą to być świąteczne stroiki, kartki z życzeniami, skrzaty, itp.

Każdy prezent prosimy opakować w przeźroczysty papier do pakowania i dołączyć życzenia podpisane imieniem i nazwiskiem.

Dary zostaną przekazane do sosnowieckiego hospicjum im. św. Tomasza, domów dziecka,  domów pomocy społecznej. Podarunki prosimy składać w głównym holu szkoły na wyznaczonym miejscu, które wskaże obsługa szkoły.

Za każdy dar serca bardzo dziękujemy.

Na adres mailowy: ewafelis63@gamil.com prosimy przesyłać zdjęcia wykonanych prac.

Zostaną one opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły.

 Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu ZS nr 2

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści