Wirtualne warsztaty zawodoznawcze

Drodzy uczniowie,
W załącznikach przesyłam Wam zaproszenia na WIRTUALNE WARSZTATY ZAWODOZNAWCZE DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH (uczniowie klas SIÓDMYCH również mogą wziąć udział), które organizują: sosnowiecki GASTRONOMIK  kształcący w zawodach: technik hotelarstwa, technik organizacji turystyki, technik obsługi hotelowej, technik usług kelnerskich, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik technologi żywności, kucharz, cukiernik, piekarz, kelner

oraz STYLIZACJA kształcąca w zawodach: technik przemysłu mody, technik usług fryzjerskich, technik fotografii i multimediów, fryzjer, krawiec, fotograf.
Szczegóły dotyczące terminów i godzin, w których odbędą się spotkania w formie on-line znajdziecie w załącznikach.
W czasie spotkań otrzymacie odpowiedzi na Wasze pytania związane z kierunkami kształcenia oraz szkołą. Zachęcam do udziału!

Linki do spotkań:

STYLIZACJA: https://meet.google.com/rmz-nuhc-eyz
GASTRONOMIK: https://meet.google.com/uto-cche-zgw

Uwaga! Do spotkań możesz dołączyć poprzez kliknięcie w powyższy link będąc jednocześnie zalogowanym na dowolnym koncie gmail na komputerze, telefonie, którego będziesz używać do spotkania. Jeśli nie posiadasz konta gmail załóż je przed spotkaniem
    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści