Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur 2017”

Wielki sukces naszych uczniów!

Kuba Taborowski pierwszy w powiecie, 11. w regionie i wynik bardzo dobry

w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur 2017”!

W konkursie, w okręgu katowickim wystartowało w sumie 28547 uczniów we wszystkich kategoriach wiekowych. Z naszej szkoły, z przedziału 1-3, wystartowało 29 uczniów. Sukces i wyróżnienie uzyskali trzej uczniowie: Alan Mądrzyk z II klasy oraz Borys WawrzynówPiotr Zając z klasy III.

Z klas starszych 4-6 do konkursu stanęło 45 uczniów. Największe sukcesy odnieśli uczniowie klasy 5, którzy rozwiązywali zadania z poziomu klasy 6. Kuba Taborowski uzyskał wynik bardzo dobry i znalazł się na I miejscu w powiecie i 11 w regionie, Piotr Czerniewski również uzyskał wynik bardzo dobry, jest III w powiecie i 19 w regionie, a Tomasz Stokłosa został wyróżniony i zajął V miejsce w powiecie i 27 w regionie.

Gratulujemy!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści