Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY DLA KLAS CZWARTYCH

7.03.2013r. odbył się w naszej szkole finał MIEDZYSZKOLNEGO  KONKURSU MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEGO DLA KLAS CZWARTYCH. W finale brało udział 9 uczniów z 6 Szkół Podstawowych: nr 45; nr 27; nr 21; nr 16; nr 12 ; Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 5. Byli to uczniowie, którzy w pierwszym etapie, rozwiązując test mieszany, uzyskali powyżej 40 punktów. Dla uczniów sam udział w finale był już dużym wyróżnieniem, gdyż zostali oni wyłonieni spośród 70 uczestników I etapu z 12 szkół. W finale uczniowie rozwiązywali zadania praktyczne. Wszyscy wykazali się dużymi umiejętnościami. Najlepszymi okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 27, którzy zdobyli I i II miejsce oraz ze Szkoły Podstawowej nr 45 zajmując III miejsce.

Wszystkim finalistom gratulujemy!

 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści