Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Kartka Bożonarodzeniowa”

Dnia 11.12.2014 r. w Szkolnej Świetlicy miało miejsce rozdanie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. “Kartka Bożonarodzeniowa”. Organizatorki konkursu – Katarzyna Ślęzak i Agnieszka Micke wielokrotnie podkreślały, że zarówno ilość, jak i poziom artystyczny nadesłanych prac przeszedł najśmielsze oczekiwania. Cieszy nas to tym bardziej, że wszystkie otrzymane kartki bożonarodzeniowe zostaną przekazane do Hospicjum Św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu. Stamtąd trafią do podopiecznych tej instytucji i ich rodzin oraz darczyńców.

 

 

 

 

 

 

Na uroczystość zaproszonych zostało 13 najbardziej utalentowanych uczniów z sosnowieckich szkół podstawowych wraz z opiekunami. Wśród rodzinnej atmosfery dzieci otrzymały jakże zasłużone dyplomy i nagrody. Były także wspólne zdjęcia, uściski, życzenia. Całość uroczystości uświetnił szkolny zespół wokalny pod wodzą Ewy Felis, który zaprezentował wiązankę najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści