Festyn świąteczny w szkole – relacja

Tradycyjnie – jak co roku – Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 42 w Sosnowcu zorganizowała festyn świąteczny pod patronatem p. Dyrektor, Małgorzaty Urban.


14 grudnia wszyscy zwiedzający mieli okazję nie tylko zakupić ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, ale także uczestniczyć w zajęciach… fitness. Każdy mógł spróbować przepysznych domowych ciast, przysmaków i usiąść w “kawiarence”. Dla spragnionych czekała gorąca kawa i herbata oraz zimne napoje. Na stołówce szkolnej można było zjeść obiad przygotowany przez panie kucharki. Atrakcje czekały na miłośników piłkarzyków i gier zespołowych. Nie zabrakło również stoiska z wykonywaniem tatuaży z henny.

Uczniowie klasy IVa przygotowali oraz kolportowali gazetkę szkolną “Armata i my”. Płeć piękna miała kącik tylko dla siebie – stoisko z makijażem cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Jeśli ktoś z nadmiaru wrażeń tracił głowę, mógł przejść do zacisznego stoiska medycznego. Tam czekały go jednak dobre wieści – czyli “książkowe ciśnienie”.

Z dobrym nastrojem można było wybrać się na przedstawienie teatralne – na świetlicy szkolnej uczniowie klas pierwszych i drugich dali popis prawdziwej gry aktorskiej.

http://www.youtube.com/watch?v=FCC-nnj7wWw

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści