MUKS Sosnowiec na turnieju międzynarodowym

Drużyna MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec na międzynarodowym turnieju czesko-słowacko-polskim, tym razem organizowanym w Sosnowcu.

Zapraszamy do oglądania!

(kliknij, aby obejrzeć)

 

Brązowe Zagłębie w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w ramach Ligi Polsko-Czesko-Słowackiej rozgrywanego w dniach 17-18.02.2018 na “Baczynie”. Ogromne podziękowania za pomoc w Turnieju Rodzicom, Sponsorom oraz za obecność Władz Miasta Sosnowca –  Prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego oraz Prezydenta Zbigniewa Byszewskiego wraz z Dyrektorem ZSO 14 Tomaszem Pawłowskim. Gratulacje dla Trenera Grzegorza Mentel oraz chłopaków.

Końcowa klasyfikacja:

1. SOKOL OSTRAVA

2. SKH POLANKA

3. ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

4. GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

5. KUPELE BOJNICE

6. POVASKA BYSTRICA

Nagrody indywidualne otrzymali Petlak Dawid – najlepszy środkowy rozgrywający oraz Żaczek Jakub – najlepszy strzelec turnieju (44 bramki). Pragniemy przypomnieć, iż cała drużyna składa się z uczniów klasy VI sportowej.

Pragniemy również poinformować, iż w weekend odbyła się miła uroczystość przekazania Trenerowi Grzegorzowi Mentel nagrody za zwycięstwo w Plebiscycie Dziennika Zachodniego na Najlepszego Trenera młodzieży do lat 18 za rok 2017 oraz drużynie MUKS ZAGŁEBIE ZSO 14 r. 2005 chłopców, która zwyciężyła w kategorii Najlepsza Młodzieżowa Drużyna 2017 roku, której trenerem jest właśnie Mentel Grzegorz. Nagrody wręczył Prezydent Miasta Sosnowiec Arkadiusz Chęciński.

Gratulujemy!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści