„Nad Nami Orzeł Biały” – konkurs muzyczny

!!!MUZYCZNY SUKCES UCZNIÓW ARMATA BAND W VII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I HISTORYCZNEJ „NAD NAMI ORZEŁ BIAŁY” W TYCHACH

 

Konkurs zorganizowany został pod Honorowym Patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i odbył się 8 i 9 listopada 2022 roku na estradzie sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Tychach.

W konkursie wzięło udział 438 uczestników, którzy przyjechali z całego województwa. Ich poziom był bardzo wysoki, a wszyscy nasi uczniowie zaprezentowali się wspaniale.  Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Wieczorek, Iga Rakoczy, Amelia Klikiewicz, Tymon GodekFilip Breur. Decyzją Jury w kategorii klas 1-4 soliści Tymon Godek zdobył 3 miejsce, a w kategorii klas 5-8 Filip Breur zdobył 1 miejsce Amelia Klikiewicz otrzymała wyróżnienie
 

!!!GRATULUJEMY!!!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści