Podzielmy się życzeniami – konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny

pt: „Podzielmy się życzeniami”

Świetlica szkolna  zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na kartkę wielkanocną.

    Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych klasy 1-3 i klasy 4-8.

     Celem konkursu jest powrót do pięknej tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi. Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie własnej wizji, zwyczajów, symboli oraz tradycji Świąt Wielkanocnych w postaci kartki.

Każdy uczestnik może wykonać samodzielnie jedną pracę w dowolnej technice. Wszystkie prace ocenione będą przez komisję konkursową według takich kryteriów jak: oryginalność, estetyka wykonania prac, pomysłowość, wkład pracy, stopień nawiązania do tradycji, samodzielność wykonania pracy.

Kartki należy przynosić do szkoły i zostawiać na portierni lub w świetlicy szkolnej.

Termin konkursu upływa 26 marca.

Szczegóły na stronie internetowej sp42.sosnowiec.pl

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści