Projekt Social Innovation Relay

Dnia 17 lutego uczniowie z klasy 8 b uczestniczyli w bardzo ciekawych zajęciach w ramach projektu Social Innovation Relay. Zajęcia poprowadziła Pani Alicja Roziewicz z Nationale Nederlanden z Warszawy. SIR to międzynarodowy konkurs organizowany we współpracy
z Nationale Nederlanden, w którym uczniowie opracowują innowacyjne koncepcje biznesowe odpowiadające na potrzeby społeczne. Jest to wspaniała okazja , aby pomóc uczniom kształtować wrażliwość społeczną i postawy przedsiębiorcze, umiejętność rozwiazywa problemów, pracy w grupie, prezentacji. Zwycięzcy polskiej edycji konkursu będą rywalizować z rówieśnikami z całego świata o tytuł najlepszej innowacji społecznej. Dzięki udziałowi w programie SIR uczniowie zyskują doświadczenie i praktyczne umiejętności oraz profesjonalne doradztwo niezbędne dla rozwoju przyszłej kariery zawodowej dzięki zróżnicowanym formom mentoringu (stacjonarnie i online) ze strony pracowników NN.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści