Sosnowiecki Lider Ekologii

Pierwszy etap konkursu „Sosnowiecki Lider Ekologii” już za nami….

Zebraliśmy 42 kg zużytych baterii! 😉 Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w pierwszym etapie akcji otrzymali punkty do oceny zachowania w zależności od ilości zebranych zużytych baterii  😉  Zwycięzcy – po trzecim etapie (zakończenie w maju), otrzymają również atrakcyjne nagrody.

Powoli, bardzo powoli zapełnia się drugi pojemnik na zużyte baterie. Możesz dołączyć do konkursu – zbiórki zużytych baterii – w każdej chwili! Nie zwlekaj, rywalizacja jest ogromna – są uczniowie, którzy zebrali ponad 400 sztuk zużytych baterii (indywidualnie)!!!  Gratulujemy!!!!  😉

Jeśli w Twoim otoczeniu znajduje się, chociaż jedna zużyta, niepotrzebna bateria – nie wyrzucaj jej do kosza – przynieś do szkoły!!! W ten sposób dbasz o środowisko!!!  😉

Niedługo – w połowie marca kończy się drugi etap konkursu „Sosnowiecki Lider Ekologii”- możesz się jeszcze do niego zgłosić. Jeśli już wziąłeś udział w pierwszym etapie – zbieraj dalej zużyte baterie, przynoś je do szkoły a otrzymasz kolejne punkty do oceny zachowania! Pomagasz sobie i środowisku! Łączysz przyjemne z pożytecznym!!!   😉   Wygrywasz Ty, nasza szkoła i środowisko! Zapraszamy 😉

Pamiętaj! „Baterie zbieramy, wspólnie o środowisko dbamy”

Więcej informacji znajdziesz na tablicy ogłoszeń przy wejściu do szkoły.

Zbiórką zużytych baterii w szkole zajmuje się p. Ewa Misztal

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści