Przygody Sindbada Żeglarza

22 stycznia klasy IVa, IVc, Vc wybrały się do Teatru Śląskiego w Katowicach, na spektakl “Przygody Sindbada Żeglarza”. Już samą przygodą była jazda tramwajem, a przedstawienie dostarczyło równie sporych emocji. Żywa akcja, piękna scenografia i kostiumy, ale też gra aktorska wprawiły widzów w dobry humor i zapewniły dobra rozrywkę. Uczniom podobało się wiele postaci, ale największą sympatię, oprócz głównego bohatera, zyskał Diabeł Morski. Okazało się też, że jednym z marynarzy jest rozpoznany przez wielu widzów, aktor znany ze szklanego ekranu. Michała Rolnickiego, bo o nim mowa, można było zobaczyć m.in. w  “Przyjaciółkach”, “Mamuśkach” czy “Barwach szczęścia”. Po spektaklu dzieci miały jeszcze jedną atrakcję – Arkadiusz Machel grający rolę Sindbada, rozdawał chętnym autografy.

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

Podpis udało się też zdobyć redaktorom naszej gazetki szkolnej ze specjalną dedykacją dla redakcji. Więcej o samym spektaklu na stronie http://www.teatrslaski.art.pl/strefawidza/spektakl/33#prettyPhoto

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści