Puchar Prezesa MSZS w Lekkoatletyce

Złota Drużyna Dziewcząt i Brązowa Chłopców ?? w Pucharze MSZS w Lekkiej Atletyce Igrzysk Dzieci ‼️ Indywidualne sukcesy w rzucie piłeczką palantową – 1 miejsce Klaudia Jasińska, 2 miejsce Martyna Łakomska oraz 1 miejsce Natan Zadęcki i 2 miejsce Mateusz Nowakowski.
Skład Naszych Drużyn:
Dziewczęta – Julia Górska, Ziółkowska Julia, Wójcik Michalina, Martyna Łakomska, Klaudia Jasińska, Natalia Maciejewska, Emilia Skroban, Zofia Leks, Maja Dzikowska, Martyna Gocek, Iga Zdrodowska, Maja Zaczkowska, Anna Grabska.

 

Chłopcy – Mikołaj Mierzwa, Grzegorz Koścień, Timofii Shabanov, Jakub Derkacz, Adam Zynek, Dawid Babiracki, Miłosz Ziółkowska, Natan Zadęcki, Mateusz Nowakowski, Iwo Wójtowicz, Alan Piętak.
    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści