Rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych

Rekrutacja uzupełniająca do klas I szkół podstawowych w Sosnowcu

na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Rodzice,

informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 14 Prezydenta Miasta Sosnowca z dnia 10 stycznia 2023 r. rekrutacja uzupełniająca do klas I publicznych szkół podstawowych ogólnodostępnych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Sosnowiec, rozpocznie się 1 czerwca 2023 r.

https://uzupelniajaca-sp-sosnowiec.nabory.pl/

Nasza szkoła nie prowadzi rekrutacji uzupełniającej, jednakże wszystkie dzieci mieszkające w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 42 mają zapewnione miejsce w naszej szkole. W przypadku chęci zapisania dziecka, dla którego SP 42 jest szkołą obwodową, prosimy o bezpośredni kontakt z sekretariatem szkoły.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści