„Biedronki” i „Zające” na wspólnej wycieczce

Wspólny wyjazd „Biedronek” i „Zająców”

          W dniu 30 maja 2023 roku dzieci z grup: „Biedronki” i „Zające” wzięły udział w wycieczce do Dream Parku w Ochabach.
 
          Dream Park to park rozrywki kryjacy wiele ciekawych miejsc: dzieci spacerując krętymi alejkami w otoczeniu zieleni mogły “zwiedzić cały świat” oglądając miniaturowe budowle charakterystyczne dla różnych państw m.in.: Wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Tadź Mahal, Mount Rushmore czy Wielki Mur Chiński. Zobaczyły prehistoryczne dinozaury i owady. Niezapomnianym przeżyciem była wizyta w labiryncie luster, domu „do góry nogami”i kinie 6D.  Poza tym dzieci miały możliwość skorzystania z trampolin, placu zabaw czy mini parku linowego.
 

Do przedszkola wróciły pełne wrażeń z uśmiechem na ustach.

 
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści