Relacja z Dnia Otwartego Szkoły

Tegoroczna edycja Dnia Otwartego Szkoły tradycyjnie obfitowała w atrakcje dla przyszłorocznych pierwszoklasistów. 2 marca br. mieliśmy zaszczyt gościć Rodziców i przyszłych Uczniów.

Pani Dyrektor, Małgorzata Urban, przywitała Rodziców, natomiast dzieci udały się do sal lekcyjnych, gdzie czekały na nie następujące atrakcje:

• zajęcia plastyczne (tworzenie misiów z materiału filcowego);
  • język angielski z zastosowaniem tablicy multimedialnej;
  • kącik taneczny;
  • zajęcia ruchowe na sali gimnastycznej.

Każdy z przybyłych gości miał możliwość zwiedzić każdy zakątek szkoły, zajrzeć do sal oraz porozmawiać z nauczycielami. Uczniowie klas szóstych wyczerpująco udzielali informacji na temat szkoły. Szczególne wrażenie wywarła na gościach sala gimnastyczna i informatyczna. Te miejsca już wkrótce staną się salami, w których zasiądą przyszłoroczne pierwszaki.

Po raz kolejny dopisała frekwencja – dziękujemy za zaufanie! Życzymy Wam szczęśliwych ostatnich miesięcy w przedszkolu. Zobaczymy się już wkrótce!