Sosnowieckie Biegi Przełajowe

Dnia 25 października 2011 w parku przy ulicy Kalinowej w Sosnowcu odbył się pierwszy bieg kolejnej już edycji Sosnowieckich Biegów Przełajowych. Przy sprzyjającej pogodzie na starcie stanęło ponad 50 zawodniczek w każdej kategorii wiekowej. W grupie klas piątych i szóstych z naszej szkoły wystartowały: Szatan Wiktoria, Musiałowska Karolina, Stanek Katarzyna, Argasińska Natalia, Bajórska Emilia, Zbiżek Aleksandra, Makowska Dominika. Natomiast wśród dziewcząt młodszych zobaczyć można było: Julię Bacińską, Natalię Frajer, Natalię Nowak, Julię Strumińską, Adriannę Sobolewską, Aleksandrę Chrzanowską, oraz Weronikę Sekułę. Najlepiej z wymienionych dziewcząt wypadła Dominika Makowska.
Następny bieg odbędzie się 3 listopada przy górce narciarskiej na Środuli. Zapraszamy do biegania

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści