Poznaj Historię Pewnego Pluszaka

Konkurs skierowany był do przedszkolaków i  uczniów szkół podstawowych w wieku 6-8 lat, które uczęszczają do placówek na terenie województwa śląskiego. Miał on na celu popularyzowanie idei Unii Europejskiej wśród dzieci oraz rozwijanie ciekawości i wrażliwości estetycznej poprzez twórczość plastyczną.
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego przy współpracy z Fundacją na Rzecz Wspierania Edukacji i Rozwoju Samorządności wśród Młodzieży Viribus Unitis.

W kategorii dzieci przedszkolne wygrały grupy z następujących placówek:

1. Miejskie Przedszkole nr 40 w Sosnowcu,
2. Miejskie Przedszkole nr 17 w Katowicach – Ligocie,
3. Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 42 im. Bolesława Prusa w Sosnowcu.

 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści