SP-42 Sosnowiec opanowało Zabrze!

Trzeci turniej, trzecia wygrana! Po bardzo emocjonującym spotkaniu między MUKS Zagłębie ZSO 14 – SPR Pogoń Zabrze nasza drużyna wytrzymała nerwową końcówkę i odnoiosła kolejne zwycięstwo 20;19(12;10) i wywylczyła awans do finału A.  Jest to duży sukces gdyż zajmą na koniec sezonu minimum 4 miejsce na Śląsku! Drugi Z naszych zespołów zagra w finale C. Wyniki cieszą lecz największą radością jest uczestnictwo wraz z podopiecznymi trenera Grzegorza Mentel rodziców w bardzo dużej ilości. Ależ było widoczne ździwienie miejscowych gdy na hali pojawiła się prawie 60 osobowa nasza “EKIPA z ARMATY”.

Serdeczne Dzięki!!!

Wyniki :

MUKS ZAGŁĘBIE ZSO 14 I – SPR POGOŃ ZABRZE 20;19(12:10)

MUKS ZAGŁĘBIE ZSO 14 I – MUKS ZAGŁĘBIE ZSO 14 II 35;4(18:3)

MUKS ZAGŁĘBIE ZSO 14 II – SPRPOGOŃ ZABRZE 6:28(3:18)

 

SKŁAD I BRAMKI

MUKS ZAGŁĘBIE ZSO 14 I

WOJTAŚ

KUCHARSKA

KORPAL  2

MRÓZ  9

KOWALSKA  1

MLECZKO

DOBRASIEWICZ

GLABA   5

BŁOCH  11

ŻACZEK M.  5

KACZMARCZYK  15

TUSIŃSKI

ZABIELNY  3

KRÓL

JĘDRYKA  1

PROKOPEK  3

KACZMAREK

MUKS ZAGŁEBIE ZSO 14 II

WAKSMAŃSKI

SEREDYKA

DĄDELA

LEMAŃSKI

RUTKOWSKI

PETLAK 4

DUDEK

ADAMCZYK

FELIKS

TUTAJ

BIESZCZAD

OLSZEWSKI

WIECZORKOWSKI

ŻACZEK K. 6

LENDZION

MURIAS

 

 

 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści